Návštěva v KLUBU DONNA

KLUB DONNA

je podporou pro ženy, které mají své zajímavé podnikání a chtějí o sobě dát vědět. Protože my ženy máme v sobě každá neskutečnou sílu, ale potřebujeme jen podporu, abychom byly schopné to všem ukázat.
Klub Donna je však také pro ženy, které hledají inspiraci, rády se setkávají se zajímavými lidmi, pro ženy, které se zajímají o svůj seberozvoj a běžná ženská témata: vaření, cestování, péče o své tělo….

Byla jsem pozvána do Klubu Donna https://www.klub-donna.cz/. Moc děkuji Pavle Kavinové za velmi příjemné povídání a především za naše přátelství. Je fajn být oblopenou ženami, které se rozhodly naslochat své intuci a jít si za svám posláním. Právě za takovou ženu považuji Pavlu Kavinovou. Na strankách svého Klubu Donna v sekci BLOG Rozhvory s inspirativními ženámi Pavla napsala:

“ Moc ráda vám dnes představuji Anetu. Aneta Süčová pro mě představuje vzor spontálnosti. Seznámily jsme se díky mé profesi vizážistky a barvové typoložky. Jednou mi zatelefonovala moc milá paní, která měla speciální objednávku. Jakou, to se dozvíte v našem společném rozhovoru. Po měsíci jsme se potkaly naživo a o té doby už „se máme“. Aneta se (stejně jako já) pracovně hodně pohybuje mezi ženami. Svůj život i práci má díky své spontálnosti velmi pestrý. Na její webové stránce www.stebouprotebe.cz se dozvíte, že asistuje ženám na ceste k sobě od sebepoznání k sebeuznání. Společně se svojí kolegyní vytvářejí Prostor „S Tebou pro Tebe“. Moc se mi líbí, jak Aneta sama sebe vidí.Mnohokrát jsem ve svém životě jako matka, manželka, překladatelka, učitelka, kolegyně potřebovala probrat s někým své otázky při rozhodování. Ano, jsem taková obyčejná ale i neobyčejná žena, jako každá z nás.“


Ráda bych Pavle poslala vzkaz: Moc Ti děkuji za to, že jsi. Jsi pro mě inspiraci.